Location : Home > E > ERA-6AEB8663V
ERA-6AEB8663V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-6AEB8663V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-6AEB8663V Thin Film Resistors - SMD 0805 866Kohm 0.1 25ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-6AEB8663V RES SMD 866K OHM 0.1 1/8W 0805 905200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.