Location : Home > E > ERA-3APB913V
ERA-3APB913V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3APB913V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3APB913V Thin Film Resistors - SMD 0603 91Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-3APB913V RES SMD 91K OHM 0.1 1/10W 0603 1522800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERA-3APB913V RES SMD 91K OHM 0.1 1/10W 0603 877500 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com