Location : Home > E > ERA-3APB821V
ERA-3APB821V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3APB821V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3APB821V Thin Film Resistors - SMD 0603 820ohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-3APB821V RES SMD 820 OHM 0.1 1/10W 0603 711300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-3APB821V RES SMD 820 OHM 0.1 1/10W 0603 606100 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101221 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 220 OHM 10SIP
770101221 CTS Resistor Products 890000 2015+ RES ARRAY 220 OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770101221 CTS Resistor Products 894800 1534+ RES ARRAY 220 OHM 9 RES 10SIP Alphatek Technology Limited