Location : Home > E > ERA-3APB392V
ERA-3APB392V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3APB392V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3APB392V RES SMD 3.9K OHM 0.1 1/10W 0603 1523100 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ERA-3APB392V RES SMD 3.9K OHM 0.1 1/10W 0603 887800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-3APB392V RES SMD 3.9K OHM 0.1 1/10W 0603 782600 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERA-3APB392V Thin Film Resistors - SMD 0603 3.9Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd