Location : Home > E > ERA-3APB222V
ERA-3APB222V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3APB222V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3APB222V Thin Film Resistors - SMD 0603 2.2Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-3APB222V RES SMD 2.2K OHM 0.1 1/10W 0603 686300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-3APB222V RES SMD 2.2K OHM 0.1 1/10W 0603 581100 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.