Location : Home > E > ERA-3APB182V
ERA-3APB182V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3APB182V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3APB182V Thin Film Resistors - SMD 0603 1.8Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-3APB182V RES SMD 1.8K OHM 0.1 1/10W 0603 788600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-3APB182V RES SMD 1.8K OHM 0.1 1/10W 0603 683400 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC
768141682G CTS Resistor Products 584400 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com