Location : Home > E > ERA-3APB112V
ERA-3APB112V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3APB112V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3APB112V Thin Film Resistors - SMD 0603 1.1Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-3APB112V RES SMD 1.1K OHM 0.1 1/10W 0603 786500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-3APB112V RES SMD 1.1K OHM 0.1 1/10W 0603 681300 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.