Location : Home > E > ERA-3AEB95R3V
ERA-3AEB95R3V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3AEB95R3V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3AEB95R3V Thin Film Resistors - SMD 0603 95.3ohm 0.1 25ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-3AEB95R3V RES SMD 95.3 OHM 0.1 1/10W 0603 889900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC
767163682G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163682G CTS Resistor Products 778900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163682G CTS Resistor Products 778900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com