Location : Home > E > ERA-3AEB80R6V
ERA-3AEB80R6V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3AEB80R6V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3AEB80R6V RES SMD 80.6 OHM 0.1 1/10W 0603 890200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-3AEB80R6V Thin Film Resistors - SMD 0603 80.6ohm 0.1 25ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd