Location : Home > E > ERA-3AEB4532V
ERA-3AEB4532V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-3AEB4532V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-3AEB4532V Thin Film Resistors - SMD 0603 45.3Kohm 0.1 25ppm 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERA-3AEB4532V RES SMD 45.3K OHM 0.1 1/10W 690100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.