Location : Home > E > ERA-2AEB752X
ERA-2AEB752X
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-2AEB752X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-2AEB752X Thin Film Resistors - SMD 0402 1/16W 7.5Kohms Learn More 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERA-2AEB752X RohsAndNew 69953 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERA-2AEB752X Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERA-2AEB752X RES SMD 7.5K OHM 0.1 1/16W 0402 804400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-2AEB752X RES SMD 7.5K OHM 0.1 1/16W 0402 699200 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERA-2AEB752X Thin Film Resistors - SMD 0402 1/16W 7.5Kohms Learn More 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163201G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 200 OHM 16SOIC