Location : Home > E > ER22015000J0G
ER22015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
ER22015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI1035X-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V SOT563F
SI1035X-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI1035X-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N/P-CH COMPL 20V SOT563F Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF3711ZL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 92A TO-262
IRF3711ZL 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF3711ZL IR 241800 1538+ MOSFET N-CH 20V 92A TO-262 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF3711ZL Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0479360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige
A-TB350-VK19 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
A-TB350-VK19 Assmann WSW Components 157870 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-VK19 IC 40450 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-VK19 NEW 88510 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW10705000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW10705000J0G Amphenol FCI 157790 2016+ 500 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW10705000J0G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW10705000J0G NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796688-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796688-0 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ TERM BLOCK RCPT 10POS 35DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796688-0 TE Connectivity AMP Connectors 298090 2016+ TERM BLOCK RCPT 10POS 35DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com