Location : Home > E > EPF8282ATI100-3
EPF8282ATI100-3
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EPF8282ATI100-3 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EPF8282ATI100-3 ALTERA TQFP 135 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EPF8282ATI100-3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EPF8282ATI100-3 TQFP100 10144 ALTERA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPF8282ATI100-3 QFP100 1000 ALTERA 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EPF8282ATI100-3 ALTERA 8500 TQFP 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPF8282ATI100-3 18000 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
874001AGI-05LF 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
874001AGI-05LF 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
874001AGI-05LF 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
874001AGI-05LF IDTIntegra 500 20-TSSOP Richmon industrial
8N3SV75BC-0098CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 130MHz 6-CLCC
8N3SV76KC-0128CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
8N4DV85BC-0182CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 644.5313MHz, 698.8123MHz 6-CLCC
84321AYLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC SYNTHESIZER 260MHZ 32-LQFP
84321AYLF IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY2XP41ZXC 6798954 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CY2XP41ZXC 6798954 13+ fenkey electronics co.,ltd
CY2XP41ZXC NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XC3S1600E-5FG400C xilinx 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC3S1600E-5FG400C xilinx 3680 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
M2S025T-1VF256I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 25K Logic Modules 256KB 64KB 166MHz 256-BGA (17x17)
MB89635RPF-G-664-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89630R Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (16K x 8) Mask ROM 64-PQFP (20x14)
S6E2H14F0AGV20000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2H1 Microcontroller IC 32-Bit 160MHz 288KB (288K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
AS4C32M32MD1-5BCNTR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 32MX32 200MHZ 90FBGA
AS7C34098A-12JIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4M 256K X 16 44-SOJ
AS7C34098A-12JIN 39266 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
AS7C34098A-12JIN ALLIANCE 95200 2016 SOJ44 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
AS7C34098A-12JIN Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AS7C34098A-12JIN ALLIANCE 5259 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
UCC28712D Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 680Hz ~ 100kHz 7-SOIC
UCC28712D IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UCC28712D IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UCC28712D NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCC28712D TI 11170 NEWD/C SOIC-7 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
15-29-6022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
15-29-6022 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15-29-6022 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-29-6022 Molex Connector Corporation 147570 2016+ CONN HEADER 22POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
15-29-6022 Molex Connector Corporation 8000 update CONN HEADER 22POS .100 VERT GOLD En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
0300701625 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin