Location : Home > E > EPF6010ATI100-2N
EPF6010ATI100-2N
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EPF6010ATI100-2N distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EPF6010ATI100-2N distributors
PCS3I7100AG-06JR 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
PCS3I7100AG-06JR 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
MAX24188ETK+T MAX 10002 14-15+ QFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
9ZX21200AKLFT IDTIntegra 500 56-QFN(8x8) Richmon industrial
998983 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies FPA/C DI 8.0M 1746-IB16/IV16
998983 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NB3N5573DTR2G ON 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NB3N5573DTR2G ON 10381 14-15+ TSSOP16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
NB3N5573DTR2G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP1C12Q240I7 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP1C12Q240I7 ALTERA 10262 14-15+ AA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP1C12Q240I7 Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
M4A5-32/32-10JI LATTICE 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M4A5-32/32-10JI LATTICE 64335 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB90F349CAPF-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
SPC56AP60L3CEFAY Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers e200z0h SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MC9S08PA8VWJR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-SOIC W
NCS20082DR2G ONS 1750 Electronic Universe
0022282305 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-80-228-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
499-80-228-10-009101 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-80-228-10-009101 Preci-Dip 157130 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-80-228-10-009101 Preci-Dip 288350 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-41-7018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
15-41-7018 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-41-7018 Molex Connector Corporation 146960 2016+ CONN HEADER 18POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited