Location : Home > E > EPF6010ATC100-1N
EPF6010ATC100-1N
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EPF6010ATC100-1N distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EPF6010ATC100-1N distributors
CCS-LDL2-146X30SW Industrial Controls, Meters Machine Vision - Lighting BAR LIGHT UNIT, WHITE, 24V
CV500-CN413 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE I/O EXP 1 RACK 40CM
CV500-CN413 6798954 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CV500-CN413 6798954 13+ fenkey electronics co.,ltd
CV500-CN413 6798954 13+ fenyang electronics co.,ltd
FS7140-01G-XTP AMIS 10117 14-15+ SOP16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
8N4QV01KG-0068CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 161.1328MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-0068CDI IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RM46L830CPGET Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-R4F Hercules? RM4 ARM? Cortex?-R4 Microcontroller IC 16/32-Bit 200MHz 1.25MB (1.25M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
EFM32LG330F128G-E-QFN64R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 Leopard Gecko Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN Exposed Pad (9x9)
MSP430FR58471IRHAR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) FRAM 40-VQFN (6x6)
MSP430FR58471IRHAR IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP430FR58471IRHAR NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AD8033AKSZ-R2 ADI/???? 100000 2020+ SOT353 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AD8033AKSZ-R2 AnalogDevi 357 20+PB SC-70-5 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AD8033AKSZ-R2 originalne 25600 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HMC674LP3ETR HITTITE 101 2014+ QFN-16 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
HMC674LP3ETR HITTITE 101 2015+ QFN-16 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
HMC674LP3ETR HITTITE 101 2015+ QFN-16 Andy (International) Electronics Ltd
0702871172 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 54 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-102974-0-07 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-102974-0-07 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-102974-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
9-102974-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-102974-0-07 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 07POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.