Location : Home > E > EPF10K30RI240-4N
EPF10K30RI240-4N
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EPF10K30RI240-4N distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EPF10K30RI240-4N ALTERA QFP 183 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EPF10K30RI240-4N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EPF10K30RI240-4N Orignal&New 7500 Altera 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPF10K30RI240-4N QFP 9686 ALTERA 12-13+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPF10K30RI240-4N QFP 81246 ALTERA 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPF10K30RI240-4N Orignal&New 20000 Altera 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATSAM4S2CA-CFU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 SAM4S Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-VFBGA (7x7)
557M-01LFT 789654 13+ fenyang electronics co.,ltd
557M-01LFT 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
557M-01LFT IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPC9456ACR2 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer, PLL IC 250MHz 32-LQFP
MPC9456ACR2 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB300000 Industrial Controls, Meters Accessories SIDE MOUNT BRACKET KIT
MB300000 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB300000 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2700172 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module DIN Rail 24VDC
SRT2-ID32ML Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail 24VDC
SRT2-ID32ML 687945 13+ fenyang electronics co.,ltd
SRT2-ID32ML IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SRT2-ID32ML 687945 13+ fenkey electronics co.,ltd
SRT2-ID32ML 687945 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
AKT4H1122001 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
8N3SV75AC-0095CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0095CDI IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75AC-0095CDI IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LFE5UM5G-45F-8BG381I Integrated Circuits (ICs) Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) 43.8K LUTS, 203 /O, 1.1V, -8 SPE
LC4064B-5T100I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4064B-5T100I N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LC4064B-5T100I N/A 75000 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
RM24C256C-LMAI-T Integrated Circuits (ICs) Memory IC CBRAM 256KBIT 1MHZ 8DFN
RM24C256C-LMAI-T Adesto 6493 8-UDFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
87610-250LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
87610-250LF Amphenol FCI 157830 2016+ QUICKIE Unitronix Electronics Limited
87610-250LF Amphenol FCI 287690 2016+ QUICKIE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87610-250LF FCI 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
87610-250LF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
450-80-226-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-226-00-018101 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-226-00-018101 Preci-Dip 147150 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-226-00-018101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-021-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-021-20-101101 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-021-20-101101 Preci-Dip 147740 2016+ CONN HDR 11POS 0.200 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-021-20-101101 Preci-Dip 277930 2016+ CONN HDR 11POS 0.200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com