Location : Home > E > EPF10K100AFC484-2
EPF10K100AFC484-2
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EPF10K100AFC484-2 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EPF10K100AFC484-2 ALTERA BGA 7936 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EPF10K100AFC484-2N ALTERA BGA 450 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EPF10K100AFC484-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EPF10K100AFC484-2 BGA 18000 ALTERA 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPF10K100AFC484-2 BGA 1000 ALTERA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EPF10K100AFC484-2 ALTERA 8500 BGA 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPF10K100AFC484-2 BGA 25200 ALTERA 13-14+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DS3105LN Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC TIMING LINE CARD 64TQFP
DS3105LN Electronics 25681 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DS3105LN IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C490098LEX Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 25MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PI6C490098LEX IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C490098LEX PERICOM 6508 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
PI6C490098LEX Pericom 13 16-TSSOP Richmon industrial
8N3DV85LC-0018CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212.5MHz, 250MHz 6-CLCC
SA556N Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators 555 Type, Timer/Oscillator (Dual) IC 100kHz 14-DIP (0.300", 7.62mm)