Location : Home > E > EP4SE360F35C3N
EP4SE360F35C3N
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EP4SE360F35C3N distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EP4SE360F35C3N ALTERA BGA115.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP4SE360F35C3N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP4SE360F35C3N 1 ALTERA 1137 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
EP4SE360F35C3N Originalnew 20000 ALTERA 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP4SE360F35C3N Originalnew 25000 ALTERA 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP4SE360F35C3N FBGA1152 29150 ALTERA 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70177-1826 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-0280 00300C SFTY EDGE
7789035020 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CTLX-SD25-V0 CBL ASSY
7789016010 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies ABCT 8ES PRE-ASSEMBLED CBL
70177-1857 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-0410 05000C SFTY EDGE
SJM185BXC N/A 89877 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MB90497GPFM-GS-172-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90495G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
72V2103L15PFG Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 80-TQFP
72V2103L15PFG IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S29GL064N90TFA023 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH MEM 64MBIT 56TSOP
S29GL064N90TFA023 SPANSION 989000 16+ROHS TSOP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
24LC32AT-I/ST Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8TSSOP
24LC32AT-I/ST MICROCHI 2500 16+ TSSOP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
24LC32AT-I/ST MICROCHI 60000 14-15+ TSSOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
93LC66A-I/MS Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP
93LC66A-I/MS Microchip 62575 1525+ IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8MSOP Alphatek Technology Limited
93LC66A-I/MS STOCK 45990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0757571341 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
0439151115 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.394" (10.00mm) Through Hole Tin
77315-118-04 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
77315-118-04 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
75880-337 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
75880-337 Amphenol FCI 157740 2016+ HDR STR DR. 100 POL GP-2 Unitronix Electronics Limited
75880-337 FCI 8000 2012+ HDR STR DR. 100 POL GP-2 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
75880-337 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1761610-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1761610-3 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ CONN HEADER LOPRO 40POS DL 15AU Unitronix Electronics Limited
1-1761610-3 TE Connectivity AMP Connectors 277510 2016+ CONN HEADER LOPRO 40POS DL 15AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1761610-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1761610-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER LOPRO 40POS DL 15AU TPC Global Service Co.Ltd.
4-103330-0-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole, Right Angle Tin-Lead
4-103330-0-01 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103330-0-01 TE Connectivity AMP Connectors 278390 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103330-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103330-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.