Location : Home > E > EP3CLS100U484I7N
EP3CLS100U484I7N
Share on FacebookShare on Facebook
EP3CLS100U484I7N distributors
CY28400ZXI-2T IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY29949AXIT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 200MHz 52-TQFP
CY29949AXIT NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2299314 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE 16POS SOCKET-SOCKET 1.5M
2314684 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE SOCKET-SOCKET
998107 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies FPA/C 1771-OBN 1.0M
998107 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G3PW-A245EC-C-FLK Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Power Controller 100 ~ 240VAC Chassis Mount
G3PW-A245EC-C-FLK IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0133CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 480MHz 6-CLCC
8N4SV75BC-0133CDI IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0133CDI IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5CC-QX3A5M-003 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5CC-QX3A5M-003 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS276PGLFT 678954 13+ fenyang electronics co.,ltd
ICS276PGLFT NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ICS276PGLFT Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX4063EUD+T originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7133LA25J8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32KBIT 25NS 68PLCC
7133LA25J8 Electronics 25229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7133LA25J8 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7133LA25J8 STOCK 46500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7133LA25J8 STOCK 46500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SST25VF040B-50-4C-S2AF Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH SER 4MB 50MHZ SPI 8SOIC
SST25VF040B-50-4C-S2AF SST 171710 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SST25VF040B-50-4C-S2AF SST 78500 2016 SOP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SST25VF040B-50-4C-S2AF SST 15800 12-13+ SOIC8(SOP8) Nego IC Co.Doris@negoic.com
PCA8543AHL/AY Integrated Circuits (ICs) PMIC - Display Drivers IC LCD DRIVER 80LQFP
PCA8543AHL/AY IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCA8543AHL/AY NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-80-040-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
892-80-040-20-002101 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-040-20-002101 Preci-Dip 147740 2016+ CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-80-040-20-002101 Preci-Dip 278130 2016+ CONN HDR 40POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com