Location : Home > E > EP3CLS100F484I7N
EP3CLS100F484I7N
Share on FacebookShare on Facebook
EP3CLS100F484I7N distributors
FQ2-S40100F-08 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQ2-S40100F-08 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQ2-S40100F-08 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AB-557-03-HCLV-F-L-C-T3 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC PCIE CLOCK GEN 100MHZ 14QFN
AB-557-03-HCLV-F-L-C-T3 ABRACON 4018 14-QFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
AB-557-03-HCLV-F-L-C-T3 AbraconCor 100 14-QFN(3.2x2.5) Richmon industrial
2309NZ-1HPGG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 133.33MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
2309NZ-1HPGG 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2309NZ-1HPGG 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
2309NZ-1HPGG STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2309NZ-1HPGG IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5AN-C3MT-500 AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
8N3DV85AC-0169CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz, 148.35MHz 6-CLCC
XC7Z045-L2FBG676I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Zynq?-7000 Kintex?-7 FPGA, 350K Logic Cells 256KB 800MHz 676-FCBGA (27x27)
CY8C3244AXA-159 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers 8051 PSOC? 3 CY8C32xx Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 16KB (16K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
MSP430F6746AIPEU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 128-LQFP (20x14)
R5F564MFHDFB#V1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RXv2 RX600 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 2MB (2M x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20)
MT29F4G08BBBWP TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 4GBIT 48TSOP
BTN8980TAAUMA1 IC 38150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BTN8980TAAUMA1 INF 5870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
BTN8980TAAUMA1 INF 6170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
BTN8980TAAUMA1 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SUS5102QP1HT1G Integrated Circuits (ICs) PMIC - Hot Swap Controllers MI HI SDE SMRT HOTPLUG
SUS5102QP1HT1G ON 39874 NEW RoHS MI HI SDE SMRT HOTPLUG FindCores Electronics Inc.
SUS5102QP1HT1G ON 57529 15+ MI HI SDE SMRT HOTPLUG Unitronix Electronics Limited
800-80-034-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
800-80-034-20-001101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-034-20-001101 Preci-Dip 157060 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-80-034-20-001101 Preci-Dip 288110 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
450-80-230-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
450-80-230-00-106101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-230-00-106101 Preci-Dip 156930 2016+ CONN HDR 30POS 2.54MM SMD Unitronix Electronics Limited
450-80-230-00-106101 Preci-Dip 287950 2016+ CONN HDR 30POS 2.54MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com