Location : Home > E > EP20K1000CF672C8
EP20K1000CF672C8
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EP20K1000CF672C8 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EP20K1000CF672C8 ALTERA BGA 1670 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP20K1000CF672C8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP20K1000CF672C8 BGA 298500 ALTERA 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP20K1000CF672C8 Original&New 18000 ALTERA 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP20K1000CF672C8 320 ALTERA 09+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
EP20K1000CF672C8 ALTERA 8500 BGA 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4DV85LC-0167CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 98MHz, 99MHz 6-CLCC
DK631 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DK631 THK 500 2015+ THK Screw Ball Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX9450EHJ+ 84000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX9450EHJ+ MAXIM 26490 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
8N4SV76LC-0132CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 496MHz 6-CLCC
EP2C8F256C6N ALTERA 81246 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP2C8F256C6N Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP2C8F256C6N Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
A54SX16A-2PQG208I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
APA075-TQ100A Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90F367PMT-GSE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90360 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
MB89635PF-GT-255-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89630 Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (16K x 8) Mask ROM 64-PQFP (20x14)
PIC16F18324T-I/ST Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP
IS43TR16256AL-15HBL Integrated Circuits (ICs) Memory IC DDR3L 4GB 96BGA
IS43TR16256AL-15HBL IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
71V3578S150PFGI8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4.5MBIT 150MHZ 100TQFP
M29W320DT70N3F TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 32MBIT 70NS 48TSOP
929400-01-28 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded, Breakable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929400-01-28 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 28POS EKT Electronics Co., Ltd
929400-01-28 3M 147510 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 28POS Unitronix Electronics Limited
929400-01-28 3M 279070 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 28POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929400-01-28 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
81036-660201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
81036-660201 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
81036-660201 7500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
81036-660201 3M 157270 2016+ CONN HEADER 36POS STR LONG T/H Unitronix Electronics Limited
81036-660201 3M 8000 2012+ CONN HEADER 36POS STR LONG T/H TPC Global Service Co.Ltd.
1-104432-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold