Location : Home > E > EP1W47RJ
EP1W47RJ
Share on FacebookShare on Facebook
EP1W47RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP1W47RJ RES47OHM1W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
EP1W47RJ Original package well 99210 NEW 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55J1821DRR36 Resistors Through Hole Resistors RES 1.82K OHM 1/8W .5% AXIAL
RNC55J1821DRR36 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1821DRR36 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF50976R00FKEK Resistors Through Hole Resistors RES 976 OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF50976R00FKEK IC 37180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF50976R00FKEK NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF50976R00FKEK Vishay Dale 880600 RES 976 OHM 1/4W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J47R Resistors Through Hole Resistors RES 47 OHM 5W 5% AXIAL
25J47R Ohmite 1316400 2015+ RES 47 OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com