Location : Home > E > EP1K100QC208-2N
EP1K100QC208-2N
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EP1K100QC208-2N distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EP1K100QC208-2N ALTERA QFP 358 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP1K100QC208-2N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP1K100QC208-2N QFP 18000 ALTERA 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP1K100QC208-2N 3248 ALTERA 1323+0449+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
EP1K100QC208-2N QFP208 2400 ALTERA 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EP1K100QC208-2N Orignal&New 7500 Altera 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP1K100QC208-2N ALT 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP1K100QC208-2N QFP 10147 ALTERA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0165CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 110MHz, 125MHz, 130MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0165CDI IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ANUJ6420SV Industrial Controls, Meters Specialized STD. LENS 10 DIA. 90
9248DF-39LFT IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9248DF-39LFT ICS 989000 16+ROHS SSOP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
9248DF-39LFT ICS 1703 11+/OO30/1 SSOP28/TSSOP/SSOP futuro trade ltd.
MAX3625CUG+T IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX3625CUG+T MAXIM 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
E5AR-PR4DF AC/DC24 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
E5AR-PR4DF AC/DC24 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
E5AR-PR4DF AC/DC24 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5AR-PR4DF AC/DC24 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV75AC-0036CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV76FC-0170CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0176CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 345MHz 6-CLCC
70261-1067 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-3-0210A-200MQD-200FQD
70261-1067 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
74HC7046AD,118 567948 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LFSCM3GA80EP1-5FC1704C LATTICE 4 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATTINY167-SU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers AVR AVR? ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 20-SOIC
ATTINY167-SU Atmel 2000 12+ 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DS125DF1610FB/NOPB IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S29GL064N90FFIS10 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH MEM 64MBIT 64BGA
S29GL064N90FFIS10 35665 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
S29GL064N90FFIS10 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S29GL064N90FFIS10 SPANSON? 8000 2013+ FBGA? Leading(HK) IC Distributor Limited
0010897460 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
850-80-014-40-251101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Tin
850-80-014-40-251101 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-014-40-251101 Preci-Dip 147770 2016+ CONN HDR 14POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-80-014-40-251101 Preci-Dip 278090 2016+ CONN HDR 14POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com