Location : Home > E > EP1K100QC208-1
EP1K100QC208-1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EP1K100QC208-1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EP1K100QC208-1 ALTERA QFP208 3050 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP1K100QC208-1N ALTERA QFP 8404 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP1K100QC208-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP1K100QC208-1 QFP 10002 ALTERA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP1K100QC208-1 QFP 2 ALTERA 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EP1K100QC208-1 QFP 81246 ALTERA 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP1K100QC208-1 QFP 18000 ALTERA 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP1K100QC208-1 ALTERA 8500 QFP 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP1K100QC208-1 33 ALTERA 0837 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-0005CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz, 625MHz, 644.5313MHz, 693.483MHz 10-CLCC
8N3QV01EG-0005CDI8 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FL-XC1 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories FL EXTENSION CABLE 1M
7789196015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-SD25 CBL ASSY
E5EC-TQX4A5M-019 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5EC-TQX4A5M-019 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5EC-TQX4A5M-019 NEW 83550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3SV75FC-0150CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
AFS1500-FGG256I Microsemi SoC 8000 16+ 256-LBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFS1500-FGG256I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GAL16V8D-15QJN LATTICE 10009 14-15+ PLCC20 Nego IC Co.Doris@negoic.com
GAL16V8D-15QJN LATTICE 96350 2016 PLCC20 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
GAL16V8D-15QJN Lattice 30,000 2102+ SPLD - Simple Programmable Logic Devices 16 Input 8 Output 5V 1/4 Powe Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7064STC100-5N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7064STC100-5N ALTERA 10019 14-15+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM7064STC100-5N ALTERA 81246 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R7FS7G27G3A01CFB#AA0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Synergy S7 Microcontroller IC 32-Bit 240MHz 3MB (3M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
R7FS7G27G3A01CFB#AA0 Renesas 4783 144-LQFP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
09185145329 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-125-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-125-00-006101 Preci-Dip 157550 2016+ CONN HDR 25POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-125-00-006101 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 25POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-80-012-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
852-80-012-20-002101 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-012-20-002101 Preci-Dip 147180 2016+ CONN HDR 12POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
852-80-012-20-002101 Preci-Dip 278970 2016+ CONN HDR 12POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com