Location : Home > E > EP1K100FC256-3
EP1K100FC256-3
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EP1K100FC256-3 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EP1K100FC256-3 ALTERA 3050 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP1K100FC256-3 ALTERA BGA256 3050 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP1K100FC256-3N ALTERA 2850 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP1K100FC256-3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP1K100FC256-3 ALTERA 8500 BGA 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP1K100FC256-3 BGA-256 10049 ALTERA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP1K100FC256-3 BGA 1550 ALTERA 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2810395 Industrial Controls, Meters Specialized REPEATER POWER SUPPLY
2810395 10140 NEWD/C Sensor MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
2810395 9388 14+ Sensor Globalway components Sdn Bhd.
2810395 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789653020 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CQM1-RV24-V0 CBL ASSY
7789653020 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301160024 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment TRACK 40MM X 10' IGA#2500-1
8N3DV85AC-0038CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 166.62857MHz 6-CLCC
8N4SV75AC-0074CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
DS1100U-50+ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 50ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
DS1100U-50+ Maxim Integrated Products 472 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7256BTC100-7N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7256BTC100-7N ALTERA 69953 2016 QFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM7256BTC100-7N ALTERA 81246 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A3P030-2QNG48I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A3P030-2QNG48I MICROSEMIS 88570 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R5F563NEDDLK#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX600 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 2MB (2M x 8) FLASH 145-TFLGA (7x7)
MB90347ESPMC-GS-773E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
ATSAM4SA16CA-AN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 SAM4S Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
72235LB15J Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 2048X18 SYNC 15NS 68PLCC
450-80-238-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-238-00-006101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-238-00-006101 Preci-Dip 287410 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-643819-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 9 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG
3-643819-9 38286 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3-643819-9 TE Connectivity AMP Connectors 157130 2016+ CONN RECEPT 9POS 22AWG MTA156 Unitronix Electronics Limited