Location : Home > E > EMZ6.8ET2R
EMZ6.8ET2R
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EMZ6.8ET2R distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EMZ6.8ET2R ROHM 2008+ 95547 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EMZ6.8ET2R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMZ6.8ET2R DIODE ZENER QUAD 6.8V EMD5 242320 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
EMZ6.8ET2R 490 ROHM 09+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
EMZ6.8ET2R SOT523 94000 ROHM 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
EMZ6.8ET2R SOT23-5 7400 ROHM 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F26013ASR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26013ASR CTS-Frequency Controls 139730 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F26013ASR CTS-Frequency Controls 139730 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F26013ASR CTS-Frequency Controls 31955 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F26013ASR CTS-Frequency Controls 57379 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0395282012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole