Location : Home > E > EMVY350ADA221MHA0G
EMVY350ADA221MHA0G
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EMVY350ADA221MHA0G distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EMVY350ADA221MHA0G NIPPON SMD IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EMVY350ADA221MHA0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVY350ADA221MHA0G Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220UF 35V 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMVY350ADA221MHA0G NCC 827600 NIPPON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EMVY350ADA221MHA0G CAP ALUM 220UF 20 35V SMD 1543200 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
60-6-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Red 0.210" (5.33mm) 5' (1.52m)