Location : Home > E > EMVE500GDA102MMN0S
EMVE500GDA102MMN0S
Share on FacebookShare on Facebook
EMVE500GDA102MMN0S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVE500GDA102MMN0S Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 1000uF 18X21.5 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMVE500GDA102MMN0S CAP ALUM 1000UF 20 50V SMD 1344600 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EMVE500GDA102MMN0S 865497 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.