Location : Home > E > EMVA630ADA100MF55G
EMVA630ADA100MF55G
Share on FacebookShare on Facebook
EMVA630ADA100MF55G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVA630ADA100MF55G CAP ALUM 10UF 20 63V SMD 1336100 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EMVA630ADA100MF55G CAP ALUM 10UF 20 63V SMD 690100 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EMVA630ADA100MF55G Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 10uF 6.3X5.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com