Location : Home > E > EMVA500GDA471MLH0S
EMVA500GDA471MLH0S
Share on FacebookShare on Facebook
EMVA500GDA471MLH0S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVA500GDA471MLH0S CAP ALUM 470UF 20 50V SMD 1202000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EMVA500GDA471MLH0S CAP ALUM 470UF 20 50V SMD 88970 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EMVA500GDA471MLH0S Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 470uF 16X16.5 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com