Location : Home > E > EMVA160GDA472MMN0S
EMVA160GDA472MMN0S
Share on FacebookShare on Facebook
EMVA160GDA472MMN0S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVA160GDA472MMN0S Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 4700uF 18X21.5 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMVA160GDA472MMN0S CAP ALUM 4700UF 20 16V SMD 1439600 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com