Location : Home > E > EMVA160ADA221MF80G
EMVA160ADA221MF80G
Share on FacebookShare on Facebook
EMVA160ADA221MF80G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVA160ADA221MF80G NCC 827600 NIPPON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EMVA160ADA221MF80G Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 220uF 6.3X7.7 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMVA160ADA221MF80G ANY 81246 NCC 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EMVA160ADA221MF80G CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 1441000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EMVA160ADA221MF80G CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 795000 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.