Location : Home > E > EMVA160ADA151MF80G
EMVA160ADA151MF80G
Share on FacebookShare on Facebook
EMVA160ADA151MF80G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMVA160ADA151MF80G ANY 81246 NCC 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EMVA160ADA151MF80G Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 150uF 6.3X7.7 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMVA160ADA151MF80G CAP ALUM 150UF 20 16V SMD 498400 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EMVA160ADA151MF80G CAP ALUM 150UF 20 16V SMD 603600 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EMVA160ADA151MF80G CAP ALUM 150UF 20 16V SMD 498400 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited