Location : Home > E > EML30US09-E
EML30US09-E
Share on FacebookShare on Facebook
EML30US09-E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH150-LPPE-D31-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SMH150-LPPE-D31-ST-BK Sullins Connector Solutions 147250 2016+ CONN HEADER 1MM 62POS Unitronix Electronics Limited
9-146256-0-15 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146256-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146256-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9-146256-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT TPC Global Service Co.Ltd.