Location : Home > E > EMK042CG0R5CC-FW
EMK042CG0R5CC-FW
Share on FacebookShare on Facebook
EMK042CG0R5CC-FW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EMK042CG0R5CC-FW CAP CER 0.5PF 16V NP0 01005 803200 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EMK042CG0R5CC-FW CAP CER 0.5PF 16V NP0 01005 913200 Taiyo Yuden NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EMK042CG0R5CC-FW CAP CER 0.5PF 16V NP0 01005 808000 Taiyo Yuden 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-A-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Silver 0.025" (0.63mm) 100' (30.5m)