Location : Home > E > EM250508V
EM250508V
Share on FacebookShare on Facebook
EM250508V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EM250508V TERM BLOCK 16A 300V 12-26AWG 147480 Eaton 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1815109 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole