Location : Home > E > EM07515200J0G
EM07515200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EM07515200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTZTE256.2B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.5V 1W PMDS
PTZTE256.2B Distributor 172250 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PTZTE256.2B ROHSPb 135200 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SG-310SCF 2.0480MC3 Crystals and Oscillators Oscillators 2.048MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Standby (Power Down)
SG-310SCF 2.0480MC3 EPSON 42045 1538+ OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
SG-310SCF 2.0480MC3 EPSON 57469 2015+ OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-310SCF 2.0480MC3 EPSON 79210 2015+ OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-310SCF 2.0480MC3 EPSON 79210 2015+ OSC XO 2.048MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP073A Crystals and Oscillators Crystals 7.3728MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP073A CTS-Frequency Controls 87910 2015+ CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com