Location : Home > E > EM06515000J0G
EM06515000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EM06515000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84B5V6-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
BZX84B5V6-G3-08 IC 37480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B5V6-G3-08 NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX84B12-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 300MW SOT23-3
BZX84B12-HE3-18 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B12-HE3-18 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF7207 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 5.4A 8-SOIC
IRF7207 IR 38274 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF7207 IR 45370 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF7207 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES2C-M3/52T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AA
ES2C-M3/52T IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES2C-M3/52T NEW 76470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V20100S-E3/4W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
V20100S-E3/4W VISHAY 28500 16+ TO-220-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
1025700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1025700000 Weidmuller 147360 2016+ CONN TERM BLOCK DINRAIL MNT 10PL Unitronix Electronics Limited
1025700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK DINRAIL MNT 10PL EKT Electronics Co., Ltd
1-282832-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-282832-7 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282832-7 TE Connectivity AMP Connectors 297690 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282832-7 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 16POS 5MM GRN EKT Electronics Co., Ltd
1-282832-7 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 16POS 5MM GRN SIMEN Electronics Co.,Ltd