Location : Home > E > ELXZ6R3ELL123ML40S
ELXZ6R3ELL123ML40S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ6R3ELL123ML40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ6R3ELL123ML40S CAP ALUM 12000UF 20 6.3V RADIAL 994900 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ELXZ6R3ELL123ML40S CAP ALUM 12000UF 20 6.3V RADIAL 889700 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELXZ6R3ELL123ML40S 15+ 90000 UNITED 15+ New parts and Stock On Hand Futune Electronics Co.Limitd
ELXZ6R3ELL123ML40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 12000uF 16X40 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ELXZ6R3ELL123ML40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 12000uF 16X40 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com