Location : Home > E > ELXZ250ELL331MH15D
ELXZ250ELL331MH15D
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ250ELL331MH15D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ250ELL331MH15D CAP ALUM 330UF 20 25V RADIAL 1424700 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXZ250ELL331MH15D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 330uF 8X15 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com