Location : Home > E > ELXZ100ELL682MM25S
ELXZ100ELL682MM25S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ100ELL682MM25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ100ELL682MM25S CAP ALUM 6800UF 20 10V RADIAL 1331000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXZ100ELL682MM25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 6800uF 18X25 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com