Location : Home > E > ELXY250ELL331MJ16S
ELXY250ELL331MJ16S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXY250ELL331MJ16S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXY250ELL331MJ16S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 25 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXY250ELL331MJ16S CAP ALUM 330UF 20 25V RADIAL 1004200 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ELXY250ELL331MJ16S CAP ALUM 330UF 20 25V RADIAL 899000 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited