Location : Home > E > ELXS501VSN271MA40S
ELXS501VSN271MA40S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXS501VSN271MA40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXS501VSN271MA40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500Volts 270uF 0.2 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ELXS501VSN271MA40S CAP ALUM 270UF 20 500V SNAP 1427000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXS501VSN271MA40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 500Volts 270uF 0.2 80,000 United Chemi-Con 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd