Location : Home > E > ELXS451VSN331MR40S
ELXS451VSN331MR40S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXS451VSN331MR40S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXS451VSN331MR40S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 450Volts Snap-In Lear 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXS451VSN331MR40S CAP ALUM 330UF 20 450V SNAP 1236900 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com