Location : Home > E > ELXS251VSN152MA45S
ELXS251VSN152MA45S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXS251VSN152MA45S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXS251VSN152MA45S CAP ALUM 1500UF 20 250V SNAP 492800 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELXS251VSN152MA45S 865497 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
ELXS251VSN152MA45S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 250Volts Snap-In Lea 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd