Location : Home > E > ELXS181VSN102MP45S
ELXS181VSN102MP45S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXS181VSN102MP45S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXS181VSN102MP45S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 180Volts Snap-In Lea 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXS181VSN102MP45S CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 1515300 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXS181VSN102MP45S 865497 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.