Location : Home > E > ELXM421VSN391MA45S
ELXM421VSN391MA45S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXM421VSN391MA45S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXM421VSN391MA45S CAP ALUM 390UF 20 420V SNAP 607600 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELXM421VSN391MA45S 865497 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3240285 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories CABLE DUCT COVER 25MM 2M