Location : Home > E > ELVA12100
ELVA12100
Share on FacebookShare on Facebook
ELVA12100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELVA12100 Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELVA12100 865497 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
ELVA12100 ROSH 18650 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
179-009-413R481 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9, 9 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
KJA6T19W11BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
2M801-009-07ZNU9-210SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 10C 10#20HD SKT RECP OM
CTVS07RF-11-2SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1888413-4 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories CONN MINISAS SHIELD 36POS
831-83-045-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-008-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-008-10-004101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-008-10-004101 Preci-Dip 157720 2016+ CONN HDR 8POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-008-10-004101 Preci-Dip 278390 2016+ CONN HDR 8POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-8771046P Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-8771046P Harwin Inc. 157890 2016+ 10 SIL VERT SMT HDR P/P Unitronix Electronics Limited
M20-8771046P IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-8771046P NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1050033:0001 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1050033:0001 Phoenix Contact 157290 2016+ ZACK STRIP 10-SECTION WHITE Unitronix Electronics Limited
0416620623 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
0395314018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1681720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole