Location : Home > E > ELM119200
ELM119200
Share on FacebookShare on Facebook
ELM119200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELM119200 CONN TERM BLK 11POS 5.08MM VERT 157640 Amphenol PCD 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395355509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole