Location : Home > E > ELL-ATV271M
ELL-ATV271M
Share on FacebookShare on Facebook
ELL-ATV271M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELL-ATV271M IN STOCK 36578 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
ELL-ATV271M standard package with RoHS 45340 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ELL-ATV271M 0.394 L x 0.394 W x 0.177 H (10.00mm x 10.00mm x 4.50mm) 6840 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ELL-ATV271M COIL PWR CHOKE 270UH 600MA SMD 47750 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.